DOLLS IN THE FACTORY

Valašskomeziříčské kulturní léto 2017
Pátek 28.7.2017 18:00 - Amfiteátr
Vstup zdarma.
image

Kapela Dolls in the Factory vznikla v roce 2011 v sestavě Mirai Navrátil (zpěv, kytara, klávesy), Ondřej Pavelka (kytara, doprovodné vokály), Martin Velička (basová kytara) a Jan Adamus (bicí).

 

 

Po roce vydala EP Hurricane, které bylo nahráno ve studiu Biotech v produkci Ecsona Waldeze. V této době se kapela taky zúčastnila několika talentových soutěží, jako jsou například Spark Fresh blood nebo RGM Mercedes Benz, ve kterých se dostala až do finále. K EP Hurricane absolvovala klubové Huriccane tour a natočila klip ke stejnojmenné skladbě. Kapelu pak opoustil bubeník Jan Adamus a přišel nový bubeník Šimon Bílý. S ním skupina absolvovala množství klubových koncertů a festivalů a mimo jiné předskakovala skupinám Tata Bojs, Support Lesbiens, MIG 21, Charlie Straight nebo the Prostitutes. Poté DITF vydali své první album Statues a spolu s ním DVD záznam z koncertu na festivalu Sweetsenfest. Vše opět v produkci Ecsona Waldeze. Nasledovalo vítězství v soutěži Broumovská kytara a absolvování dalšího klubového turné nazvaného Statues tour. S písní Change the World z desky Statues se dostala až do čela hitparády rádia Rock zone a píseň Believe z téhož alba, byla vybrána pro film Křídla Vánoc s Richardem Krajčem a Vicou Kerekes v hlavní roli. Následovalo předskakování kapele Kryštof na jejich jarní části Inzerát tour 2014 a natočení dalšího klipu k již zmiňované písni Believe. Spolu s kapelami Atmo music, Sto zvířat, Prague conspiracy a Chinaski si Dolls in the Factory zahráli na pěti zastávkách putovního festivalu Back to school a bezprostředně poté skupinu opoustil zpěvák Mirai, který založil sólový projekt s názvem Mirai, a spolu s ním také bubeník Šimon Bílý. Zbytek kapely, tedy Martin Velička a Ondřej Pavelka, se rozhodli pokračovat a vyprodukovali dokument nazvaný Jeden rok v ráji, ve kterém se rozloučili s původní sestavou. S příchodem nového bubeníka Davida Janáčka začali pracovat na nových skladbách, a když do týmu naskočil i nový zpěvák Vojtěch Václav Švanda, začaly písně nabývat finální podoby. V současné době kapela demonahrávku dokončuje a intenzivně zkouší, aby se mohla co nejdříve vrátit na koncertní podia...

 

 

 DOLLS IN THE FACTORY

 

 

 

 

« Zpět

rss

logo.pngaktuálně

Středa 23.8., 20:30
Amfiteátr
titulní obrázek akce PODRAZ
Americká krimi komedie, 1973. Režie: George Roy Hill.

Více

kontakt.pngKontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí

Turistické informační centrum, předprodej vstupenek, tel.: 571 684 558, 605 733 274, email: info@info-vm.cz


Magda Siekliková, produkční, tel.: 571 684 577, 739 281 416, email: sieklikova@kzvalmez.cz

 

POKYNY K PARKOVÁNÍ u AMFITEÁTRU: Své vozy nejlépe zaparkujete na ulici Zámecká (vchod od zámku Kinských) nebo na ulici Záhumenní "pod nadjezdem", kde je dostek místa ke stání.

Parkování na ulici Svěrákova (u Amfiteátru)  je zakázáno!

Více 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí