CIRCUS PROBLEM
Kulturní léto 2016

CIRCUS PROBLEM

Dnešní koncert, se kvůli nepříznivému počasí přesouvá z Amfiteátru v parku zámku Kinských do M-klubu Kulturního zařízení. 

 

Parta punkových klaunů si založila hudební cirkus, ve kterém kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. S albem „Born not typical“ bouráme kluby a další akce po celé republice i v zahraničí a necháváme za sebou mejdany protančené až do ranních hodin. Circus Problem je uskupením poněkud bláznivého charakteru, které vzniklo v roce 2012 a za sebou má řadu pouličních vystoupení, klubových koncertů, městských oslav a festivalů. Rádi cestujeme a ohromujeme fanynky ve všech koutech České republiky i po celém světě.

A little group of punk clowns decided to start a kind of Music Circus. It turned into a blend of Balkan, disco beats, and cheap pop which is rocking the house in many clubs in the Czech Republic and abroad. We’ll leave behind us parties which last ‘till early in the morning… Our crazy band was found in 2012. We already performed in many clubs, markets, weddings and some festivals. We play balkan folk music, disco beats and pop all mixed somehow together and people just love it. Our first album with our own compositions “Born not typical” people buying in Prague, France, Germany and other west european countries.

Složení:

Jirka Čevela - akordeon, zpěv      

Martin Sedlák - housle, zpěv        

Bohdan Skibinsky - klarinet, backvokál

Martin "Ozzy" Zavoďan - tuba, backvokál

Jakub "Málek" Mašek z Málkova - eufonium, trombón, backvokál

Tomáš Knotek - bicí souprava, pochodový buben, backvokál

 

Termíny

  • Čt 11.8.2016, 18:00

Místo konání

Amfiteátr

Pořadatel

Amfiteátr