taneční salón

taneční salón

Představení se konají v Amfiteátru ve Valašském Meziříčí, začátky představení ve 20:30 hodin, vstupenky v předprodeji v kanceláři ZUŠ Valašské Meziříčí, Komenského 67.

Cena vstupenek činí 50 Kč na jeden den, 70 kč na oba dny. Peníze budou použity výhradně na rozvoj tanečního oboru ZUŠ (koupě nových kostýmů, financování soutěží, externích lektorů a další).

 

Krása klasického tance i nejnovější taneční trendy budou k vidění v Amfiteátru ve Valašském Meziříčí dne 15. – 16. června 2012 na akci pojmenované Taneční salón 2012.

Taneční salón navazuje na loňskou velmi úspěšnou akci Taneční talentinum, kde se na dva dny sešli špičkoví čeští tanečníci a lektoři s mladými tanečníky a nadšenci z Valašského Meziříčí a okolí. Martina Pirná z Prahy, trojnásobný Mistr ČR v Elektroboogie Patrik Ulman a streetoví tanečníci z Brna Ondřej Švec a Tomáš Mačica nejprve vyučovali a poté také předvedli své taneční umění.

Letošní Taneční salón bude probíhat ve spolupráci s Janáčkovou konzervatoří Ostrava a diváci se mohou těšit jak na krásná baletní vystoupení, tak na tanec moderní.

Program v pátek 15. června začíná ve 20:30 hodin a bude věnován kráse scénického a klasického tance. Diváci uvidí studenty a absolventy klasického tance z konzervatoře i žáky a žákyně tanečního oboru ZUŠ Valašské Meziříčí. Ladné pohyby krásných baletek budou citlivě prostřídány nejlepšími choreografiemi žáků tanečního oboru ZUŠ Valašské Meziříčí a strhujícími choreografiemi úspěšné a oblíbené meziříčské taneční skupiny D-Company.

Sobotní program v Amfiteátru, který začne 16. června 2012 ve 20:30, bude věnován zejména tanci modernímu, disco a streetovému. Streetový tanec a Break Dance a další jsou spíše doménou chlapců, protože se při tanci objevují i akrobatické prvky. Děvčata se raději věnují rytmickému a fyzicky náročnému Disco Dance.  Rychlá a rytmická moderní hudba osloví spíše mladší publikum, ale na každý pád se bude na co dívat. Svá nejlepší a na soutěžích výborně hodnocené choreografie předvedou skupina Aneri a D-Company.

 

taneční salón

Termíny

  • Pá 15.6.2012, 20:30 — So 16.6.2012

Vstupné

50 Kč

Místo konání

Amfiteátr

Pořadatel

Amfiteátr