11. Jonáškovo zábavné odpoledne 2023

11. Jonáškovo zábavné odpoledne 2023

Benefiční akce Jonáškovo zábavné odpoledne je dvoudenní akce, na které se může pobavit celá rodina. Od roku 2011, kdy proběhl první ročník, se na pódiu amfiteátru v parku Kinských ve Valašském Meziříčí vystřídala celá řada účinkujících ze všech oblastí umění.

Během uplynulých 9 ročníků se představily desítky více, či méně známých skupin a hudebních souborů z naší populární scény, ale i velmi kvalitní místní kapely. V galeriích si můžete snadno sami najít, kdo všechno již na Jonáškově odpoledni vystoupil.

Ale tato akce není jen hudební festival. Návštěvníci zhlédli nespočet tanečních, divadelních a jiných uměleckých vystoupení nejen na pódiu, ale i ve všech prostorách parku. A kromě toho jsou každoroční součástí atrakce pro děti od ukázek záchranářské techniky, přes kynologii až po tradiční kolotoče a stánky s nejrůznějším sortimentem. Pro starší děti a rodiče nabízíme ukázky řemesel, historických zbraní, zájmových činností, planetárium, v neposlední řadě tradiční ohňovou show a mnoho dalších atrakcí. Nedílnou součástí každého ročníku je také příjezd motorkářských klubů z celé republiky a následná výstava jejich úchvatných strojů.

A protože všichni zúčastnění a pořadatelé vystupují a pracují bez nároku na honorář, jsme rádi, že můžeme výtěžek z akce použít na podporu nemocných dětí, pořízení vybavení do nemocnic a další charitativní činnost.

Věříme, že se dalších ročníků zúčastní co nejvíce návštěvníků, mezi kterými můžete být i vy.

Budeme se na vás těšit.

Váš NfJ.

 

Termíny

  • So 20.5.2023 — Ne 21.5.2023

Vstupné

250 Kč

Místo konání

Amfiteátr

Pořadatel

Amfiteátr

Obrázky